Informasjons- og støttetelefon: 22 94 00 10
Gå til innholdet
Meny

Ta kontakt!

Spiseforstyrrelser er ikke noe noe en vokser av seg, men et alvorlig problem som en trenger hjelp til å komme ut av.

Når du kontakter oss treffer du alltid en som har personlig erfaring med spiseforstyrrelser eller er pårørende. Alle som arbeider hos oss har taushetsplikt. Det er mulig å bli helt frisk - be om hjelp. Sammen er vi sterkere!

Informasjon- og støttetelefon: 22 94 00 10
Se her for åpningstider.

Besøks (etter avtale)- og postadresse:
SPISFO - Spiseforstyrrelsesforeningen
Dronningens gate 25
0154 Oslo


E-post: post@spisfo.no

Faktura sendes til: faktura@spisfo.no

VIPPS: 79498

Kontaktpersoner

Elin Olsen, Daglig leder
Tlf: 22 94 00 10/ 98 01 07 33
E-post: elin@spisfo.no

Eline Matheson Gustafson, Rådgiver og markedsansvarlig (permisjon)

Mona Larsen, Organisasjonskonsulent og frivillighetskoordinator
Tlf: 22 94 00 10/41 50 26 19
E-post: mona@spisfo.no

Anette Wingerei Stulen, Rådgiver og markedsansvarlig (vikariat)
Tlf: 22 94 00 10/48 51 44 94
E-post: anette@spisfo.no

Mari Negård Thorud, Rådgiver
Tlf: 22 94 00 10/48 51 44 93
E-post:
mari@spisfo.no

Line Lie, Rådgiver
Tlf: 22 94 00 10
E-post: line@spisfo.no

Våre åpningstider

Avtale gjøres ved besøk. Vår støttetelefon:

Mandag og tirsdag: Kl 09.00-16.00*
Onsdag: Stengt
Torsdag: Kontordag for sekretariatet
Fredag: Kl 09.00-16.00*

 

*Spiseforstyrrelsesforeningen holder stengt i ferier, andre høytider og helligdager. Informasjons- og støttetelefonen, samt mailhenvendelser blir ikke betjent på disse tidspunktene.

<