Informasjons- og støttetelefon: 22 94 00 10
Gå til innholdet
Meny

Ta kontakt!

Spiseforstyrrelser er ikke noe noe en vokser av seg, men et alvorlig problem som en trenger hjelp til å komme ut av.

Når du kontakter oss treffer du alltid en som har personlig erfaring med spiseforstyrrelser eller er pårørende. Alle som arbeider hos oss har taushetsplikt. Det er mulig å bli helt frisk - be om hjelp. Sammen er vi sterkere!

Informasjon- og støttetelefon: 22 94 00 10
Se her for åpningstider.

Besøks (etter avtale)- og postadresse:
SPISFO - Spiseforstyrrelsesforeningen
Dronningens gate 25
0154 Oslo


E-post: post@spisfo.no

Faktura sendes til: faktura@spisfo.no

VIPPS: 79498

Kontaktpersoner

Elin Olsen, Daglig leder
Tlf: 22 94 00 17/ 98 01 07 33
E-post: elin@spisfo.no

Eline Matheson Gustafson, Rådgiver og markedsansvarlig (permisjon)
Tlf:
E-post: eline@spisfo.no

Mona Larsen, Organisasjonskonsulent og frivillighetskoordinator
Tlf: 22 94 00 13/ 41 50 26 19
E-post: mona@spisfo.no

Anette Wingerei Stulen, Rådgiver og markedsansvarlig (vikariat)
Tlf: 22 94 00 16 / 48 51 44 94
E-post: anette@spisfo.no

Våre åpningstider

Avtale gjøres ved besøk. Vår støttetelefon:

Mandag og tirsdag: Kl 09.00-16.00*
Onsdag: Stengt
Torsdag: Kontordag for sekretariatet
Fredag: Kl 09.00-16.00*

 

*Spiseforstyrrelsesforeningen holder stengt i ferier, andre høytider og helligdager. Informasjons- og støttetelefonen, samt mailhenvendelser blir ikke betjent på disse tidspunktene.

Våre lokallag

Hvor vi har lokallag/kontaktpersoner vil til enhver tid avhenge av hvor i landet vi har frivillige til å drive lokallagene.

SPISEFORSTYRRELSESFORENINGEN OSLO OG AKERSHUS

Post- og besøksadresse: Dronningensgate 25,
0154 Oslo

Støttetelefon: 22 94 00 10
E-Post: oslo@spisfo.no

SPISEFORSTYRRELSESFORENINGEN TRONDHEIM

Postadresse: Boks 638 Sentrum, 7406 Trondheim 

Epost
: trondheim@spisfo.no

SPISEFORSTYRRELSESFORENINGEN TROMSØ

E-post: tromso@spisfo.no

SPISEFORSTYRRELSESFORENINGEN OPPLAND

Adresse: Villa Utsikten,
Storgata 9
2609 Lillehammer

E-post: oppland@spisfo.no

Administrative henvendelser

Dersom du trenger å henvende deg til oss angående medlemskap, postforsendelse eller andre administrative tilbakemeldinger, kan du fylle ut skjemaet nedenfor. Vi har dessverre ikke kapasitet til å besvare mailer med personlige spørsmål. Årsaken til det er at vi ønsker å gi gode og grundige svar. Vi anbefaler deg derfor å ta kontakt på vår nasjonale informasjons- og støttetelefon på telefonnummer 22 94 00 10 for samtale. Du kan også booke en personlig samtale under "Tilbud".