top of page

Lillehammer: 5-ukers introkurs i Mindful yoga

  • kamilla844
  • 30. mars 2022
  • 1 min lesing

Oppstart 5. april

Tid: 10.00 -11.15

Sted: Storgata 9 B, Lillehammer



I dette yogakurset møter du rolige og allsidige yogasekvenser med fokus på sunn biomekanikk (bevegelseslære) og et filosofisk tema, som et tankekorn for sjelen. Idéen er at vi kan få nye perspektiver ut fra en filosofisk plattform, som kan være inspirerende og styrkende. Utgangspunkt for temaet kan være alt fra yogaens filosofi over vestlige visdomstradisjoner til mindfullnessprinsipper.

Du får en morsom yogastund som bidra med å gjenopprette balansen i kropp og sinn. Hver klasse avslutter med en avspenning.

Kurset passer for deg som vil bli kjent med yoga. Vi går grundig gjennom yogastillingene, du blir kjent med solhilsen A og B og vi utforske biomekaniske prinsipper og meditasjon. Du bygger opp styrke, øker balanse og fleksibilitet gradvis.


Kurset er gratis, men det er begrenset antall plasser. Påmelding og spørsmål rettes til instruktør Jana Schwering Sørum på jana@spisfo.no


Hjertelig velkommen!





 
 
bottom of page